Novinky
Odkaz Kniha hastů Průvodce Pálavou

Milí budoucí novomanželé,

náš tým hotelu Besední dům se již několik let specializuje na společenské akce a zejména na svatby. Můžeme Vám tak přichystat svatbu "na rozkvetlé louce" nebo v prostorách hotelu vždy k Vaší maximální spokojenosti. Jelikož víme jak je náročné tento významný den zorganizovat, nabízíme Vám převzetí veškerých starostí od matriky přes menu, květinovou výzdobu, kosmetičku či kadeřnici až po hudbu, dárky pro svatebčany či rozvoz hostů. Kapacitně jsme schopni zorganizovat dokonalou svatbu do 35 osob u slavnostní tabule a do 50 osob celkem, v případě větší svatby Vám můžeme doporučit vhodné prostory . Chcete-li prožít nezapomenutelný svatební den, zeptejte se nás, co pro Váš nezapomenutelný den můžeme učinit.

svatba valtice

Své „Ano“ můžete říct pod širým nebem, na zámku, v zámecké kapli či na Reistně - Kolonádě. Zajistit Vám můžeme dopravu veteránem či kočárem s koňmi, dokonalého iluzionistu, hudbu od DJ přes cimbál, swingovou skupinu či jazzové těleso až po našeho pianistu k poslechu jemných tónů piana. K hojně využívanému večernímu překvapení hostů patří ohňostroj na zakázku, jenž jsme schopni pro Vás taktéž přichystat. Je k tomu potřeba jen povolení starosty MěÚ Valtice a pak můžete nechat vše na nás.

Zkušenostmi prověření dodavatelé služeb - kadeřnice, floristé, kosmetička, fotograf či kameraman, cukrářka (pro případ, že by naše hotelová cukrářka Klára nestačila Vašim požadavkům) a samozřejmě naše domácí kuchyně, která je plně otevřená Vašim představám tak, aby Vaši hosté byli 100% spokojeni.

Přejete si dokonalou svatbu a nechcete se o nic starat? Zavolejte nám a my se postaráme za Vás. Rádi Vám připravíme nezávaznou poptávku či poskytneme informace k průběhu námi organizovaných svateb na tel.: +420 776 62 95 33 či emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Zastavit se můžete také osobně /po předchozí telefonické domluvě/ a probrat vše s naší provozní Ing. Snovickou u výborné kávy.

© 2017 Hotel Besední dům | Created by Golden Orange