Novinky Virtuální prohlídka 360
Kniha hostů - hotel Valtice, penzion Valtice, ubytování ve Valticích, restaurace Valtice Průvodce Pálavou - hotel Valtice, penzion Valtice, ubytování ve Valticích, restaurace Valtice

ikona-telefon +420 776 629 533

Dárkové poukazy

Vážení zákazníci, masáže patří mezi starobylé metody již z doby Egypťanů, využívané k posílení organizmu,k upevnění tělesného i duševního zdraví a osvěžení po fyzické a psychické námaze. Představují dobrou alternativu k odstranění následků našeho uspěchaného života a nedostatku pohybu. Rádi Vám doporučíme masáž takřka na míru a přirozenou cestou, bez užití léků, Vám pomůžeme zbavit se stresu a napětí.

Rozhodnete-li se pro masáž s našimi maséry (zvolíte si ženu či muže), využijte před masáží pro nahřátí ztuhlých svalů ideálně sprchu nebo naši finskou saunu. Masér či masérka Vás poté přivítají v provoněné masérně s tlumeným osvětlením a příjemnou relaxační hudbou.

Naše masáže jsou založené na osobním přístupu, s cílem nejen odstranit váš konkrétní problém, ale hlavně najít jeho příčinu tak, aby se obtíže přestaly vracet. Dopřejte si u nás masáž, zajděte si do sauny či vířivky, zrelaxujte v houpacích dřevěných lehátkách a na chvíli zapomeňte na celý svět. Bolesti ustoupí, tělo si odpočine a zregeneruje a vy budete odcházet jako znovuzrození. Ke každé masáži je Vám k dispozici zdarma 30 minut v relaxační místnosti navíc.

 

Objednávky : Tel.: +420 776 62 95 33 email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

01 02

 

Nabídka masáží:

1. Aroma-terapeutická olejová masáž - zahrnující i měkké techniky, reflexní terapii, havajskou lomi-lomi. Aroma masáž je účinnější než jakákoli jiná masáž právě díky silným terapeutickým účinkům silicových olejů.

2. Relaxační masáž dle výběru - medová, čokoládová, vinná - masáže pro relaxací po náročném a stresujícím dni. Exkluzivní čokoládová masáž je jedna z nejvíce uvolňujících a určitě nejsmyslnějších masáží.Vinná masáž vám zvláční pokožku, hydratuje, zklidňuje, regeneruje, zvláčňuje, antioxidační účinky zpomalují stárnutí.

3. Hot stones + loving hand – havajská lomi lomi - horké lávové kameny se po nahřátí přikládají na důležitá energetická místa, nebo místa na těle, jsou využívány i lokty a tlak na důležité body.

4. Lymfatická masáž - hloubkové čištění celého těla, uvolnění uzlin, anticelulitidní efekt

5. Lymfatická masáž + lifting obličeje + ájurvédská, indická masáž hlavy - masáž obličeje a hlavy výrazně potlačuje vznik vrásek, akné a nerovností na pokožce. Lifting – manuální vyhlazovací masáž obličeje je nová metoda vyhlazování obličeje s ihned viditelným účinkem.

6. Anticelulita masáž (zahrnující podtlakovou anticelulitidní masáž s pumpou a baňkami, zaměřenou na břicho, hýždě, stehna – 60 minut + 30 minut zábal) - anticelulitidová masáž je účinná manuální lymfodrenážní technika (intenzivní, tvrdá a hloubková masáž stehen, hýždí a břicha + tlakový ozónový okysličující zábal), která se používá při formování postavy, odstraňování celulitidy a zlepšování kvality pokožky

  • masáž stimuluje hluboké i povrchové svalové struktury
  • rozrušuje tukové buňky podkožních tkání, drobné žilky, prasklinky, strie a kožní eroze
  • zlepšuje svalový tonus a vyhlazuje kůži
  • aktivně odvádí zplodiny metabolismu, katabolické, odpadní a toxické látky z tkání

 

7. Wellness – Elixír mládí - tonizace, peeling celého těla, celotělová masáž, včetně obličeje

Napsali o nás

  • 01.png
  • 02.png
  • 03.png
  • 04.png
  • 05.png
Spolupracujeme s venkovským sídlem milovníků vína Villa Daniela.

Spolupracujeme s venkovským sídlem milovníků vína Villa Daniela.

© 2017 Hotel Besední dům