• Event ve Valticích
Počasí

Vážení přátelé,

náš tým hotelu Besední dům se dlouhodobě specializuje na firemní pobyty, svatby, oslavy narozenin, setkání, teambuildingy a akce různých druhů. Jsme připraveni pro vás zorganizovat dokonalý event na míru pro vaši firmu či vaše obchodní partnery tak, abyste neměli žádné starosti.

Ideálním spojením při plánování programu je propojení pracovních povinností a zábavy. Pro vás i vaše hosty zabezpečíme například prohlídku vinného sklepa s řízenou degustací, prohlídku zámku Valtice nebo Lednice nebo sportovní aktivity jako tenisový kurt v zahradě zámku Valtice, golf v Poysdorfu nebo vyjížďky na koních, včetně výuky v Lednici. Pro zpestření při vícedenním pobytu je možné navštívit termální lázně Laa an der Thaya, které jsou od nás necelých 35 km. Celodenní stravování, včetně coffebreaků je samozřejmostí.

Společenská akce v našem hotelu přinese Vašim hostům především netradiční prostředí a zážitky sbližující všechny dohromady. Wellness hotel Besední dům Valtice je elegantní hotel s vysokou úrovní služeb, maximálně diskrétní, šetrný k životnímu prostředí. Poskytujeme ubytování v 15 originálních pokojích s kapacitou 51 osob, včetně přistýlek a apartmá vybavených WIFI, vlastním sociálním zařízením se sprchou, vanou a ručníkovým servisem či klimatizací. Samozřejmostí je hotelová kosmetika, pro větší společnosti vstup do wellness za zvýhodněnou cenu či sladká drobnost na uvítání každého hosta na pokoji..

K dispozici je vám hotelové wellness s finskou saunou, vířivkou a relaxační místností. Na objednávku lze využít i masáže našich zkušených fyzioterapeutů.

Oslovila Vás tato možnost? Navštivte přímo sekci dle požadavků Vaší plánované akce – Firemní ake či Rodinná akce nebo Svatba. Zavolejte nám kdykoliv o bližší informace a my se postaráme za vás o vše ostatní. Připravíme nezávaznou poptávku s předběžnou kalkulací zcela zdarma, či poskytneme informace k průběhu námi organizovaných akcí na tel.: +420 776 62 95 33 nebo emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Navštívit nás také můžete osobně /po předchozí telefonické domluvě/ a probrat vše s provozní hotelu ing. Helenou Snovickou u výborné kávy.

Těšíme se na Vás tým wellness hotelu Besední dům

uvod

Při rezervaci ubytování na těchto webových stránkách na dvě noci a více, obdržíte od nás jako DÁREK 60 minut v privátním wellness.

Rezervovat

Hotel Besední Dům patička

O nás

Pokoje

Café & restaurant

Wellness

Kariéra

 

Naši partneři

Zpracování osobních údajů

Newsletter

Zaregistrujte svůj email pro zasílání novinek, akcí a slev:

Kontakty

+420 776 629 533

kancelar@hotelbesednidum.cz

www.facebook.com/hotelbesednidum

Naši partneři

Salón vín    Discover LVA

© Hotel Besedni Dům 2024 | web by GOLDEN ORANGE s.r.o.

Příjezd

Odjezd

Rezervace online

Příjezd

Odjezd

Hotel Besední dům ve Valticích hodnocení