• Svatby

    prohlédněte si naši vzorovou nabídku

Počasí

Milí budoucí novomanželé,

wellness hotel Besední dům je umístěn v samém centru Valtic, cca 100 metrů od náměstí a 200 metrů od zámku Valtice. V dnešní podobě nabízí patrně nejkomplexnější služby ubytování ve Valticích na vysoké úrovni. Svou velmi výhodnou polohou je ideálním místem pro pořádání svatebních hostin. Restaurace s kavárnou v prvorepublikovém stylu a špičková gastronomie je připravena splnit vaše tajná očekávání.

Tým wellness hotelu Besední dům se již několik let specializuje na společenské akce a zejména na svatby. Jste z větší dálky nebo si nechcete platit drahou agenturu? Jelikož víme jak je náročné tento významný den zorganizovat, nabízíme vám převzetí veškerých starostí a připravit vaši svatbu takřka na klíč – vyřízení náležitostí od matriky přes menu, květinovou výzdobu, kosmetičku či kadeřnici až po hudbu, dárky pro svatebčany či rozvoz hostů. Můžeme Vám přichystat svatbu "na rozkvetlé louce" nebo v prostorách hotelu vždy k vaší maximální spokojenosti.

Kapacitně jsme schopni zorganizovat dokonalou svatbu do 35 osob u slavnostní tabule a do 50 osob celkem, v případě větší svatby vám můžeme doporučit vhodné prostory. Chcete-li prožít nezapomenutelný svatební den, zeptejte se nás, co pro Váš nezapomenutelný den můžeme učinit.

Své „Ano“ si můžete říct například u Dianina chrámu v Lednicko-valtickém areálu, na zámku ve Valticích, v Zámecké kapli, která má kapacitu 80 osob nebo při velké svatbě se nabízí obřad ve Španělské konírně s kapacitou až 150 míst či pod širým nebem na Reistně - Kolonádě. Zajistit Vám můžeme dopravu veteránem nebo kočárem s koňmi, dokonalého iluzionistu,jež pobaví nejen dospělé, ale učaruje i dětským hostům, hudbu od profesionálních DJ přes tradiční hudbu jižní Moravy - cimbál, swingovou skupinu až po našeho pianistu k poslechu jemných tónů klavíru.

Zkušenostmi prověření dodavatelé služeb - kadeřnice, floristé, kosmetička, fotograf či kameraman, cukrářka (pro případ, že by naše hotelová cukrářka nestačila vašim požadavkům) a samozřejmě naše domácí kuchyně, která je plně otevřená Vašim představám tak, aby Vaši hosté byli 100% spokojeni. Pro ten Vámi nejvíce vhodný termín neváhejte co nejdříve kontaktovat naši paní provozní, termíny svateb ve Valticích jsou často beznadějně obsazené.. Svatby na jižní Moravě jsou v posledních letech velice žádané, obzvlášť v Lednicko-valtickém areálu.

Přejete-li si připravit dokonalou svatbu a nechcete se o nic starat, zavolejte nám a my se postaráme za Vás. Rádi Vám připravíme a zašleme zcela zdarma nezávaznou poptávku a zpracujeme předběžnou kalkulaci pro váš den.

Tel.: +420 776 629 533 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Ing. Snovická provozní hotelu

 

uvod

Při rezervaci ubytování na těchto webových stránkách na dvě noci a více, obdržíte od nás jako DÁREK 60 minut v privátním wellness.

Garance nejnižší ceny

Při rezervaci na našich webových stránkách Vám garantujeme nejnižší cenu

Cena od 1.800 Kč /noc

Rezervovat

Hotel Besední Dům patička

O nás

Pokoje

Café & restaurant

Wellness

Kariéra

 

Naši partneři

Zpracování osobních údajů

Newsletter

Zaregistrujte svůj email pro zasílání novinek, akcí a slev:

Kontakty

+420 776 629 533

kancelar@hotelbesednidum.cz

www.facebook.com/hotelbesednidum

© Hotel Besedni Dům 2021 | web by GOLDEN ORANGE s.r.o.

Příjezd

Odjezd

Rezervace online

Příjezd

Odjezd

Hotel Besední dům ve Valticích hodnocení