• Průvodce Pálavou

    Turistické cíle v okolí hotelu Besední dům

Počasí

 

Vážení návštěvníci této stránky,věnujte pozornost této informaci:

- společná vstupenka se zámkem Valtice.  Všichni návštěvníci překrásného valtického zámku získávají v letošním roce 2016 dárek – volný vstup k nám do valtické pobočky národního zemědělského muzea.

Jedna vstupenka vám tak přinese seznámení s krásnými zámeckými interiéry i poutavou historií, a stejně tak i s muzejními expozicemi zaměřenými na zemědělskou, vinařskou a ekologickou tématiku. Nezapomínejte, že v létě u nás bude k vidění oblíbená expozice letniček a balkónových rostlin! Společnou vstupenku si můžete koupit na pokladně zámku Valtice.

Expozice - krajina Lednicko-valtického areálu nabízí pohled do okolí Valtic, součásti Lednicko-valtického areálu, zapsaného v roce 1996 na Seznam světového dědictví UNESCO. Předmětem zájmu tu však nejsou místní architektonické památky, ale příroda, její jednotlivé biotopy a především živočichové zde žijící. Návštěvníci se na výstavě seznámí s běžnými i vzácnými druhy ryb žijícími v lednických rybnících i tůních lužního lesa nebo mohou obdivovat zástupce ptačí říše, jejichž druhovou pestrostí je příroda Lednicko-valtického areálu vyhlášená.

Při rezervaci ubytování na těchto webových stránkách na dvě noci a více, obdržíte od nás jako DÁREK 60 minut v privátním wellness.

Rezervovat

Hotel Besední Dům patička

O nás

Pokoje

Café & restaurant

Wellness

Kariéra

 

Naši partneři

Zpracování osobních údajů

Newsletter

Zaregistrujte svůj email pro zasílání novinek, akcí a slev:

Kontakty

+420 776 629 533

kancelar@hotelbesednidum.cz

www.facebook.com/hotelbesednidum

Naši partneři

Salón vín    Discover LVA

© Hotel Besedni Dům 2024 | web by GOLDEN ORANGE s.r.o.

Příjezd

Odjezd

Rezervace online

Příjezd

Odjezd

Hotel Besední dům ve Valticích hodnocení