• Vířivá vana - whirlpool

    Biopozitivní účinky

Počasí

Vířivý bazén poskytuje čas na nerušené rozjímání až pro 5 osob.

Na jednotlivých místech si můžete vyzkoušet různé druhy hydromasáží a samostatně je ovládat. Vana je vybavena funkcí chromaterapie – host tedy může navolit barevné osvětlení dle své momentální nálady. Součástí privátního whirlpoolu je prostorná sprcha a stolek na odložení občerstvení. Celý prostor je ozvučen relaxační hudbou, decentně osvětlen a laděn do klidných barev. Před Vaší koupelí Vám zapálíme svíčky pro příjemnou atmosféru. 

Zapomeňte na starosti všedních dnů, užijte si pohodu a relax v našem hotelovém wellness.

Whirlpool je napuštěn sladkou vodou (37-39°C, pro 5 osob) s profi filtrací a výkonnou UV lampou

K dispozici je Vám také odpočinková mistnost s houpacími dřevěnými lehátky, zvolit můžete (ideálně po koupeli) i jednu z našich oblíbených masáží – čokládová, relaxační či lávové kameny patří mezi vyhledávané.

Ke každé službě je Vám k dispozici zdarma 30 minut v relaxační místnosti, kde si můžete odpočinout s výborným čajem, pohárkem vína nebo s knihou zapůjčené v naší knihovničce.

BIOPOZITIVNÍ ÚČINKY HYDROMASÁŽÍ

Vířivá masáž celého těla je dokonalou relaxací ve vodě. Při pobytu ve whirlpoolu, kdy voda dosahuje tělesné teploty, celkově zregenerujete celé své tělo. Uvolníte ztuhlé svalstvo, aktivujete svaly, stabilizujete krevní tlak a tepovou frekvenci, posílíte činnost srdce a ulevíte bolavým zádům.

Jednotlivé trysky vás budou masírovat a vaše starosti pomalu odplynou ve vířící vodě. Mechanickým vířením teplé vody tak namasírujete části těla ponořené do bazénu. Vířivá koupel je obzvláště vhodná i k léčbě poúrazových a pooperačních stavů nebo při zatuhlosti pohybového aparátu a pro prokrvení tkání. Tato koupel je i přínosem pro osoby trpící poruchami spánku a velkém psychickém tlaku. Koupele ve vířivém bazénu nejsou vhodné pro osoby s kožními problémy, křečovými žilami nebo horečnatými stavy.

Tým wellness hotelu Besední dům svým hostům zaručuje absolutní čistotu výměnou vody i kompletní desinfekcí po každém klientovi. Zpříjemněte si Váš den ve wellness vířivou koupelí.

uvod

Při rezervaci ubytování na těchto webových stránkách na dvě noci a více, obdržíte od nás jako DÁREK 60 minut v privátním wellness.

Rezervovat

Hotel Besední Dům patička

O nás

Pokoje

Café & restaurant

Wellness

Kariéra

 

Naši partneři

Zpracování osobních údajů

Newsletter

Zaregistrujte svůj email pro zasílání novinek, akcí a slev:

Kontakty

+420 776 629 533

kancelar@hotelbesednidum.cz

www.facebook.com/hotelbesednidum

Naši partneři

Salón vín    Discover LVA

© Hotel Besedni Dům 2024 | web by GOLDEN ORANGE s.r.o.

Příjezd

Odjezd

Rezervace online

Příjezd

Odjezd

Hotel Besední dům ve Valticích hodnocení