Virtuální prohlídka 360
Kniha hostů - hotel Valtice, penzion Valtice, ubytování ve Valticích, restaurace Valtice Průvodce Pálavou - hotel Valtice, penzion Valtice, ubytování ve Valticích, restaurace Valtice

ikona-telefon +420 776 629 533

Dárkové poukazy

Pro hotelové i neubytované hosty otevřeno denně od 10:00 do 22:00.

Vítejte v relaxačním centru wellness hotelu Besední dům, kde můžete odložit stud i starosti všedních dnů, zavřít oči a nerušeně relaxovat. K dokonalé relaxaci vám nabízíme široký výběr masáží a ošetřujících terapií našich zkušených masérů, certifikovaných profesionálních terapeutů.

Již po vstupu do šatny se ocitnete ve zcela jiném světě - bez spěchu a stresu, ve světě klidu a odpočinku. Celý prostor se rozkládá na cca 100m2, je romanticky osvětlen čajovými svíčkami a jeho poklidnou atmosféru doplňuje příjemná relaxační hudba. V rámci Vaší návštěvy Vám zapůjčíme osušku, prostěradlo do sauny a za poplatek froté župan s vysokou gramáží či froté přezůvky /tyto Vám zůstanou na památku/.

01 02

Zapomeňte na starosti všedních dnů, užijte si pohodu a relax v našem hotelovém wellness.

K dispozici je nejen ubytovaným hostům:

  • Whirlpool se sladkou vodou (37-39°C, pro 5 osob)
  • Finská sauna pro 4-6 osob
  • Společné i oddělené sprchy a sociální zařízení
  • Odpočinková mistnost s houpacími dřevěnými lehátky
  • Masáže Besední dům - patří mezi vyhledávané


Ke každé službě je Vám k dispozici zdarma 30 minut v relaxační místnosti, kde si můžete odpočinout s výborným čajem, pohárkem vína nebo s knihou zapůjčené v naší knihovničce.

03 04

Se svými dotazy či objednávkou služeb se prosím obraťte včas na recepci, abychom Vám mohli nabídnout volný termín.

Tel.: + 420 778 066 355 email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Vážení hosté, doporučujeme objednávat vířivku alespoň 30 minut a saunu alespoň 60 minut předem, abychom pro Vás mohli vše připravit k naprosté spokojenosti. Těšíme se na Vás, tým BD.

Vstup do wellness je určen pro dospělé a osoby vyšší než 145 cm. Děti do 15 let musí být pod neustálým dohledem doprovodu – osoby starší 18 let. Děti od 15 let mají vstup povolen pouze v doprovodu osoby starší 18 let. Prosíme o dodržování klidu a provozního řádu ve wellness.

Děkujeme Vám.

Hledáte tip na úžasný dárek pro partnera, rodiče...? Objednejte luxusní dárkový poukaz v designové obálce s doručením poštou přímo na adresu, elektronicky, kurýrem.. v sekci DÁRKOVÉ POUKAZY. Rádi Vám také poradíme na výše uvedených kontaktech.

darkovypoukaz1 darkovypoukaz2

Napsali o nás

  • 01.png
  • 02.png
  • 03.png
  • 04.png
  • 05.png
Spolupracujeme s venkovským sídlem milovníků vína Villa Daniela.

Spolupracujeme s venkovským sídlem milovníků vína Villa Daniela.

© 2018 Hotel Besední dům

GDPR

Created by GOLDEN ORANGE s.r.o.